Bygg- och anläggningsprogrammet

Ali Adnan Salim, Arianta Roman, Berglund Viktor, Bergström Joakim, Bodin, Jesper, Bärbacke Thea, Dahlström Kevin Månsson, Di Grazia Rocco, El Achkar Gabriel, Eriksson Albin, Eriksson Elias, Frykholm Philip, Heidari Parviz, Hellberg Fredrik, Kaneberg Ludvig, Karlsson Mimmi, Kumlin Harrysson Zelda, Lahdo Oriab, Lindén Hugo, Löwenborg Charlie, Mohammadi Raza, Olsson Lind Thilda, Olsson Maximilian, Olsson Mitchell, Pettersson Alfons, Potisang Panot, Simlin Daniel, Sköldestig Anton, Sohlan Emma, Tving Alexander, Wahlman Linus.

Barn- och fritidsprogrammet

Andersson Lucas, Bozdag Kübra, Gerebo Björn Nelly, Helin Jennifer, Karlsson-Moberg Tindra, Lwal Moses, Nordström Elin, Pihl Rebecka Rosenstrand, Rashedi Morteza, Åkerman Tilde.

El- och energiprogrammet

Alveheim Petter, Aykal Isac, Bagger John, Bergsten Samuel, Berntsson Oliver, Edenborg-Thiger Elias, Hawée Max, Jansson Johan, Lindblad Alfons, Lindqvist Hugo, Lönnholm Tim, Mejermo Edwin, Mohammadi Ali, Mustaf Aydid Mahamed-Amiin, Möhlenberg Filip, Nabizadeh Asif, Norén Helge, Nyman Olle, Nysten Edvin, Pilkka Casper, Sajjadi Edris, Sandell August, Soleimani Mojtaba, Svennas Robin Vahlsten, Svensson David, Svensson Henrik, Wallebring Isaac, Wasegh Mehdi, Winberg Oskar, Åkersén Vincent.

Ekonomiprogrammet

Abdo Tibel, Afzali Sahar, Ahlström Axel, Andersson Ayshinor, Andersson Fanny, Andersson Jacob, Behnam Allan, Blank Tim, Bremfors Emma, Bäck Ellen, Cali Mahammed Cabdirahman, Chichkanova Albina, Christopoulos Ylva, Cruz Erik, Dahm Isak, Dew Noah, Dölek Fatima, Englundh Hilda, Eriksson Thilde, Eriksson Wilma, Erkenstål Ellen, Friberg Agnes, Galle Alma, Gidlund Thea, Gubeljic Dejan, Gustavsson Sarah, Guttelvik Kenny, Haeger Samuel, Haidari Hafizullah, Hall Malte, Hallingstam Elias Ritzén, Hammarberg Ängla, Hedebratt Sebastian, Hermansen Maja, Hussein Abdullahi Mahamed, Ibrahim Mohamed Aden, Isola Julia, Jerpdal Karin, Karlsson Thea, Keshishian Jon, Lhådö Josefine, Lindström Johanna, Loberg Simon, Lundkvist Maria, Malak Cecilia, Moussa Ismael Abdi, Nordenberg Caroline, Nyberg Ella, Nyström Wilhelm, Näslund Lova, Persson Alice, Platzer Beatrice, Saarnak Vilma, Saengow Pornlita, Segersten Anton, Ståhl Thea, Sätre Elias, Vikell Julia, Vilén Tom, Westerberg Caroline, Wässman Ellen, Zettergren David, Ziad Jaffar, Åber Hilma.

Estetiska programmet (Musik)

Andersson Emma, BerglundEmilia, Brishag Leo, Edvardsson Natalie, Gustafsson Gustav, Gustafsson Melvin, Holmberg Sebastian, Jakobsson Frida Axelsson, Johansson Felicia, Lindbom Klas, Luedej Warachchol, Svensson Love, Öhlin Sam.

Fordon- och transportprogrammet

Ahmed Serag Monir Mahmod, Alkurdi Mohamad Alaa, Andersson Nikolaj, Andersson William, Bye Gustaf, Edstam Simon, Englund Lucas, Fogelmark Markus, Hallberg Anton, Hjelm Evelina, Holmberg Emma, Jönsson Hugo, Karlsson Alexander, Kimber Rafael, Korhonen Daniel, Linder Anton, Lundell Tove, Pettersson Patrik, Randestad Kristoffer, Saleh Mostafa Khaled Saadi, Sandelin Linus, Stark Nordström Luqas, Södergran Henrik, Söderlind Agnes, Vesström Fredrik Hessel, Westerberg Linus, Worming Linus, Östervall Max.

Handels- och administrationsprogrammet

Abdirisak Mohamed, Andreasson Ewelina, Axelsson Ida Maria Kristina, Brolin Viveka, Delgado Latapiatt Alexander, Draw Mohammad Ramze, Englundh Melvin, Jaffar Mohamad, Jansson Lisa, Jonsson Ida, Khaki Nima, Lindberg Linnéa, Lindblom Elaine, Lindström Pontus, Ljungberg Hannah, Lööf Matilda, Molin Sjömark Harry, Nyman Lisa, Pettersson Julia, Rosencrantz Gustaf, Sahlberg Molly, Strömberg Frida, Wahlstrand Albi, Westlund Amanda, Yuusuf Abdisalam Muuse.

Naturvetenskapsprogrammet

Al-Suhail Media, Asmar Boulus, Ayoub Yousif Shamil Ayoub, Barume Obadia Serge, Bergström Linnéa, Delen Esmer Emelie, Ebrahim Hamza, Eriksson Junis, Eriksson Rikard, Fessehaye Akem Berhane, Gelin Jonathan, Gustafsson Joel, Gustavsson Elias, Hallgren Madeleine, Hashem Issa Khalid Mohammed, Hashi Hani Muha, Hellström Evelina, Johansson Martina, Jäderblom Karl, Karlsson Linus, Konstantos Konstantinos, Landgren Hanna, Lundevall Emma, Lundmark Tilda, Mangano Alexander, Moallim Seynab, Mohadin Anas Mustafa, Mohammed Imran Abdi-Hakim, Mujawimana Abdoul-Latif, Munir Yasin Ahmed, Murad Basima Yaser, Mårtensson Evelina, Nordenberg Tess, Nordgren Erik, Ottosson Ida, Persson Käll Ebba, Ramström Maja, Saleh Ali Ahmad, Saleh Omar, Salim Omar, Sharif Saad Abdi, Toth Petra, Törmänen Anton, Varedi Mahdi, Wagner Johanna, Wennerbo Egon, Wiss Elsa, Zagoreanu Daniel.

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Almqvist Emil, Beijer Rebecca, Engdahl Johan, Eriksson Ludvig, Georgiev Iliyan, Hellmark Malin, Johansson Pär, Lindqvist Izabella, Sandberg Maja, Sandvold Lydia.

Samhällsvetenskapliga programmet

Abdulahi Saleban Salma, Almgren Tindra, Amanuel Elsabet, Andersson Linnea, Beckeld Fideli, Benzeriane Malin, Blomberg Ellen, Boychev Peter, Bruks Amanda, Carlsson Johannes, Dahl Erik, Dhenstrand Lovisa, Dingsten Lukas, Edin Tora, Edlund Jonathan, Ericsson Måns, Eriksson Filip, Eriksson Jacob, Eriksson Linn, Eriksson Malin, Eriksson Wilma, Gaal Asho Ali, Grip Jakob, Gutic Medina, Gärdström Josephine, Halmstad Isak, Härlin Alva, Inthachot Phasika, Jannerstig Lucas, Jensen Edvin, Johansson Alfred, Jäderqvist Ida, Kararic Sejmil, Karlkvist Hanna, Karlsson Lisa, Karlsson Lovisa Högström, Koistinen Essi, Källman Ludvig, Lange Alva, Larsson Jacob, Laurin William, Li Yinda, Liljegren Linnea, Lindblad Max, Lindell Joakim, Lindell Linnéa, Lygnegård David, Marin Ellen, Nielsen Petrea, Nylander Linn, Pihl Hilma, Pihl Lisa, Puukko Lisa, Raed Dalol Baraa, Sagström Nora, Sahlén Elin, Sand-Roden Jesper, Settergren Hedda, Swenson Amanda, Thyr Isac, Tsegay Mesriam, Ulvedal Stephanie Lidén, Vasic Danilo, Wahlberg Karin, Wahlund Isabelle, Widlöf Tindra, Åkerblom Josefin.

Teknikprogrammet

Al-Kaabi Ali Ahmed Fadhil, Bergqvist Robin, Björkman Rasmus, Blomberg Fredrik, Dahlberg Selma, Doham Mriam, Eriksson Emil, Eriksson Frans, Eriksson Linnea, Fredricsson Wilma, Grahn Nils, Grindebratt Axel, Gustafsson Cathrine, Görl Fabian, Görl Hampus, Hanna Gabriel, Holm Victor, Jakobsson Emilia, Jama Said, Johansson Andreas, Kaneberg Tuva, Krantz Jonathan, Källgården Isak, Laid Gerda-Liis, Lenell Edwin, Lewander Winston, Löfgren Nelly, Magnusson Milo, Melander Eric, Midelf Felicia, Mohamed Ibrahim, Music Nino Dylan, Pikibo Shanelle, Pérez Erik, Reden Victor, Rosberg Matilda, Schelin Karl, Sjödin Johan, Stenström Fredrik, Stridbeck Lucas, Thor Jakob, Touma Todel, Warnstad Isak, Welén Linus, Westman Sixten, Wigh Lovisa, Yttermark Elis, Åkerberg Malin.

Vård- och omsorgsprogrammet

Butoyi-Karire Thiena, Dzonlagic Armin, Enavall Hannah, Hassan Hamda His, Jacobsson Angelika, Kahkeshan Bahar, Karlsson Ellen, Mohamed Faadumo, Mulughta Abel, Nazari Mostafa, Pettersson Embla, Qasem Rawan, Sharif Zamzam, Taher Zweir Diana.